Vítáme Vás na stránkách pokrokového hudebního sdružení

BROKY FRANTIŠKA KANEČKA

Malý oznamovatel:
Album
na pultech
za pouhých 99,- Kčs
3 1 2 0 6
Anketa
Kdo je tvým nejoblíbenějším poprockovým zpěvákem?
 
Míťa Lávra3589
Beneš Filipovský3956
Soudruh plk. František Kaneček4317
Nemohu se rozhodnout, všichni jsou tak úžasní...5833
Zvláštní hlášení !
Koronavirus nás na chvíli zastavil, my ale náš socporockový prapor zvedneme a potáhneme dál. 31 července se uvidíme v Hradci nad Moravicí na letním parketu restaurace Sport od 20.00. Počet návštěvníků našich stránek se přehoupl přes 100 000. Je na místě poděkovat všem, co naše stránky navštěvují a mají nás rádi.// POZOOOOOOOR!!! Pro příznivce ZPĚVÁRNY: Až pomine blázinec s koronavirem, určitě nás někde najdete. Sledujte průběžně stránky B.F.K.

Bratrské hudební soubory

Spojení: 606247157, svatopluk.chalupa@tiscali.cz
Mišmaš v panděru

Kapela, do které unikají členové Broků F.K. před davy fanoušků očekávajících známé a kvalitní písně z repertoáru B.F.K. Zde se zdokonalují ve znalosti buržoasně-pop-rockové západní úpadkové hudby a učí se ji nenápadně mísit s kvalitní československou pop-rockovou scénou let minulých, aby se mohli při zájezdech na západ od našich hranic nenápadně vetřit do přízně tamních nenasytných promotérů. Zde potom chtějí zasít semínko poctivé a kvalitní socialisticko-realistické hudby a tím narušit hegemonii západních zaprodanců hudební scény.

Cosmomolitan

Skupina oslavila v roce 2007 již deset let existence. Za tu dobu absolvovala stovky vystoupení po celé republice, pro nejrůznější publikum, ale vždy s velkým úspěchem. Repertoár mapuje vývoj zahraniční rockové hudby od rock and rollu, Beatles, Janis Joplin, přes Led Zeppelin, Deep Purple, Smokie, Pink Floyd až k U2, Queen, Stingovi atd. Písně hrané skupinou Cosmomolitan patří do pokladnice světové hudby, a proto Vás určitě nenechají v klidu. LONG LIVE ROCK!

Remixér T.M.P.

Retro kapela mapující zahraniční rockovou a hard-rockovou scénu od Janis Joplin, Jima Hendrixe, E.Claptona, přes Led Zeppelin, AC/DC, Eagles, Kiss, Black Sabbath až po U2, Ozzy Osbourna, Judas Priest, Guns´n´roses, Nirvanu, atd. Vůdčí osobností kapely je zpěvačka Táňa Máňa Poláčková, kterou fanoušci znají jako českou Janis Joplin.

Zpěvárna

Klubový pořad, dodaný na klíč. Hosté dostanou na stůl seznam se 115 písněmi, z kterých si mohou libovolně vybrat tu pravou pro svou vlastní interpretaci. Přijdou se jen přihlásit, dostanou text a po vyzvání moderátora mohou tuto píseň zazpívat s živou kapelou. Na konci pořadu je vyhlášení vítězů, jejich odměnění a kapela pak dál hraje k tanci a poslechu....

Tento pořad je již sedm let ústředním pátečním programem klubu Limonádový Joe a pokud si nezajistíte čtrnáct dní dopředu místa, nemáte si nejen kam sednout, ale ani stoupnout. Zkrátka v každém z nás dříme Karel Gott, a musíme to někde ukázat. Proč tedy neuskutečnit tuto show i na vašem večírku?!

Nejbližší vystoupení:
V současné době soubor žádné vystoupení nepřipravuje.